Skip to content

Błędy w brzuch

Prawdopodobnie słyszeliście straszne historie o 3 nogi dżdżownic, które powodują poważne problemy dla niektórych ludzi, ale czy wiesz, że większość pasożytów są bardzo małe, a niektóre można zobaczyć tylko za pomocą mikroskopu?

Czy wiesz, że istnieje bardzo duża szansa, że można mieć drożdże lub zakażenia pasożytami?

Ludzki organizm dosłownie roi się od setek szczepów drożdży i bakterii. Tylko przewodu pokarmowego zajmuje więcej niż trzy kilogramy bakterii. W dobrej równowadze, bakterie te są niezbędne do prawidłowego trawienia i wchłaniania składników odżywczych. Probiotyki, pożyteczne bakterie w jelitach, są jedną z form bakterii, choć oni mają ogromny pozytywny wpływ na nasze zdrowie.

Kiedy te pożyteczne bakterie w przewodzie pokarmowym wyjść z równowagi, zaczynają się problemy. Wiele czynników może przyczynić się do zaburzenia tej równowagi bakterii, w tym dietetyczne, niektóre leki, stres, kontakt z infekującymi źródeł, i inne.

Ciało bierze również drożdży, który jest naturalny i nie jest szczególnie niebezpieczne w odpowiednich ilościach. Zakażenia grzybicze, z drugiej strony, która rozwija się w dzisiejszym świecie, może mieć ogromny negatywny wpływ na ogólny stan zdrowia i płodności. Wiele osób (niestety) znam infekcji pochwy drożdży, ale te zakażenia są często objawami znacznie większe ciała-szeroki infekcją.

Najbardziej niepokojące najeźdźców na nasze ciała, moim zdaniem, są pasożytami, choć, niestety, większość ludzi przenoszą te chłopaki też. Badania wykazały, że większość ludzi, zwłaszcza z przewlekłą chorobą i nowotworem, na których znajduje się co najmniej jeden rodzaj lub pasożyt.

Pasożyty mogą różnić się od drobnych organizmów, widocznych tylko pod mikroskopem dla długich tasiemców (kilka metrów). Mogą one przenikać do organizmu przez jedzenie, picie, kontakt ze zwierzętami lub zarażoną osobą, lub nawet po prostu kontakt ze skórą, i паразитирующие zakażenia może trwać latami.

Jak mamy drożdży i pasożytów?

Drożdże i pasożyty mogą przenikać do organizmu na różne sposoby, w zależności od rodzaju. Candida Albicanis, najbardziej typowe i trudne do usunięcia Typ drożdży naturalnie występuje w organizmie w niewielkich ilościach.

Gdy człowiek zjada dużo glukozy i fruktozy (pamiętaj, że organizm zawiera wszystkie cukry, skrobie, zboża, a nawet owoce w glukozę, do wchłaniania), karmi go, zazwyczaj występuje, drożdży i pasożytów i pozwala im obficie się rozmnażać. Niektóre leki, zwłaszcza hormonalne antykoncepcyjne i antybiotyki, może spowodować krwawienie z przewodu pokarmowego pożytecznych bakterii, które są niezbędne do utrzymania drożdży i pasożytów w sprawdzić i doprowadzić do porost lub zakażenia.

Drożdże mogą się szybko rozmnażać się w obecności wysokiego węglowych substancje jak cukier. Drożdże również jest w stanie przekształcić się cukier w alkohol w organizmie, tak samo jak i w piwie, a proces fermentacji wina. Jest to jedna z przyczyn tego, że ludzie z ciężkiego zakażenia grzybicze objawy jak zaburzenia psychiczne, zawroty głowy i nudności.

Leczenie drożdży i grzybów, pasożytów i innych grzybów w organizmie odbywa się w trzech etapach. Po pierwsze, sami najeźdźcy powinny być zabite, to oni (i toksyny, są tworzone) muszą być wolne od ciała, i wreszcie, ciało powinno być utrzymywane w gojeniu i regeneracji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *